Iskolánkban sok évtizedes hagyomány a telet búcsúztató farsangi mulatság. Ebben az évben először - a jelmezes felvonulást megelőzően - a nyolcadik osztályosok nyitótánccal köszöntötték a megjelenteket. A felkészítő Molnár Gábor tánc- és drámatanár volt. Az elismerő tapsot nemcsak a diákok farsangi műsorán könyvelhették el a táncosok, hanem a Szülői Munkaközösség által szervezett jótékonysági rendezvényen is.

IMG_2747

Iskolánkban összesen 70 tanuló és szülője készített jelmezt és mutatták be mások örömére az álruhákat. A jutalom nem maradt el, a legjobbak pedig díjazásban is részesültek. A tombolasorsolást zene és tánc követte.
A farsangi programok az egész hétvégét kitöltötték. A bakonysárkányi mulatságok mellett Akán is részt vettek tanulóink a télbúcsúztató műsorban. Egy humoros jelenettel kedveskedtek a közönségnek. Felkészítőjük Mór Mária tanárnő volt.

 

 

IMG_2738 IMG_2740