Kokas Nikoletta, iskolánk 8. évfolyamos tanulója a Komárom-Esztergom Megyei Gyermek- és Ifjúsági Alapítvány pályázatán kiváló tanulmányi munkájáért és a tanulmányi versenyeken elért kiemelkedő eredményéért díjazásban részesült. „A tehetség és a szorgalom jutalma” elnevezésű pályázaton tárgyjutalomban részesült, és egy Lenovo M10 tabletet kapott, melyet az alapítvány munkatársa hozott el iskolánkba. A pályázati döntés során Niki alábbi eredményeit is figyelembe vették:

Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti Verseny megyei döntő

1.helyezés, 2018. 2. helyezés, 2019.

Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny megyei döntő

3. helyezés, 2019.

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-földtan Verseny megyei döntő

1.helyezés, 2020.

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-földtan Verseny országos döntő

3.helyezés, 2020.

„Ifjú fizikus” megyei fizika verseny

3.helyezés, 2020.

Gratulálunk a szép eredményekhez és a díjhoz!