Díjazottak lettek „TAKARÉKOS” rajzaink


Október 29-én Ligeti Bálintné és Milus Anikó a Bakonyvidéke Takarékszövetkezet ügyvezetői személyesen adták át a rajzpályázat nyerteseinek jutalmát.

A pályázatot az Országos Takarékszövetkezeti Szövetség hirdette általános iskolai tanulóknak „Magyar Takarék – A hazai bank” mottóval. A pénzintézet tevékenységét leginkább kifejező rajzokat a Takarékossági Világnap alkalmával bemutatták és díjazták.

Nagy örömünkre szolgált, hogy a kistérségből továbbküldött 10 rajz között 5 bakonysárkányi alkotás volt. Gerhard Márk, 2. osztályos tanulónk az országos döntőben – ahol összesen 1000 rajz volt - 13. helyezett lett. Horváth Mirjam 6. osztályos diák rajzát pedig a Takarékossági Világnap pécsi helyszínén kiállították. A legszebb továbbküldött rajzok között volt Szrogh Zsanna 4. osztályos, valamint Karkuczka Zsolt 3. osztályos tanulóink alkotása is.

 

IMG_6516 IMG_6517

 

Iskolánkból az alábbi tanulók rajzai kerültek kiállításra a helyi Takarékszövetkezetben:

Horváth Márió

Fricska Ibolya

Schmerl Laura

Manner Dominik

Hajdók Angéla

Balaskó Réka

Benczik Amanda

Dósa Gusztáv

Szimler Viktória

Kiss Anna

Vadász Írisz Tekla

Wágner Szabina

Varga Eszter

Molnár Mónika

Nagy Ramóna

 

Gratulálunk a diákoknak!